| NoKs a întrebat:

!
Am mare nevoie de ajutor happy. Daca e cineva sa stie un metin2 hard pvm, cu evolutii ca pe ro, cat de cat populat si rate pana in 300 adica sa cresti greut...
Multumesc anticipat...
P.S. : FUNDA Normal big grin!

Răspuns Câştigător
| Raulz15 a răspuns:

Pe freeplay sunt foarte multi poate nu tot timpul online da e un server pe care playeri joaca de f mult timp si sunt peste 3000 playeri e foarte calumea si nu e ca alte servere dupa 2-3 luni sa se inchida e on de multa vreme evolutiile ca pe Ro bonusurile pica de la metine din cufere si eventuri deci nu e ca altele ca le iei la shop pe metinu asta trebuie sa muncesti sa faci ceva.

4 răspunsuri:
| NoKs explică:

Dar mai baieti mersi pentru munca depusa dar care e mai populat? Ca asa par aman2 frumoase... Daca as fi putut as fi dat funda la aman2 happy. Dar care e mai populat primeste fundabig grin

| xXSpIkUXx a răspuns:

Www.metin2severin.ro are 2 servere Gorun si Rexus pe gorun ratele sunt 100 si pe rexus sunt 150 serveru e super tare hard pvm evolutii ca pe ro deci funda>?:D

| Raulz15 a răspuns:

Metin2FreePlay este un metin foarte frumos rate mici pvm hard cresti mai bine ca pe ro dar nu cu mult itemele sunt +0 si le plusezi u rata 100% pana la +5 iar dupa aia scad pana la +8,+9 unde is de 100% iarasi bani se fac greu ce mai e un server Pvm Hard perfect uite aici linkul :http://www.fplay.in/
FUNDA?:D:D:D Multumesc anticipat pentru funda si sper sa iti placa

| NoKs explică (pentru Raulz15):

Raulz15 imi pare rau dar Splku a raspuns primul+ rate 150(ceea ce vroiam) + e destul de populat...Scuze ...Ms foarte mult pentru munca depusa!