| deea857 a întrebat:

am nevoie de ajutor, am o problema cu adresa de e-mail. cred ca cineva a incercat sa-mi afle parola si acum nu ma lasa sa ma loghez pana nu raspund la intrebarea secreta de securitate. Problema e ca eu scriu raspunsul dar zice ca nu e corect, ceea ce e imposibil...numai sa fi gresit vreo litera sau ceva atunci cand mi-am selectat intrebarea cu raspuns. Am incercat tot ce se poate incerca. Va rog mult ajutati-ma sa-mi recapat adresa! Multumesc anticipat tuturor care imi raspund! :*

7 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

De obicei se intimpla cind te loghezi de ep un alt calculator. La mine tot s-a intamplat asa, credeam ca nu voi mai recapata parola dar am lasat vreo 2 zile apoi am incercat si m-am inregistrat cu succes.

| HardCore7750 a răspuns:

Stai mai mult de 24-48 ore, si incearca apoi
O zi buna

| deea857 explică (pentru HardCore7750):

Tot incerc dupa fiecare 12 ore si nimic. Oare nu este si aslta modalitate sa a-mi recapata e-mailul? Merci mult

| HardCore7750 a răspuns (pentru deea857):

12 ore nu e suficient, si eu am patit asta, dupa mai mult de 24 sau 48 ore( nu mai stiu sigur) merge
Daca nici asa, incearca cu emailul alternativ care l-ai pus cand ti-ai facut e-mailul, sau intrebarile de siguranta, daca nici asa, imi pare rau...
O zi buna

| deea857 explică (pentru HardCore7750):

Poi de vreo luna e asa, si tot incerc ba la 12 ore, ba la 2-3 zile si nimic. Tot raspund la intrebare dar zice ca nu e corect raspunsul, nu stiu ce sa mai fac... Chiar imi doresc foarte mult sa-l recapat pentru ca e foarte important

| HardCore7750 a răspuns (pentru deea857):

Daca l-ai lasat si 3 zile, nu stiu ce sa mai zic, poate l-a blocat cineva sau ceva tot s-a intamplat, mai incearca o ultima varianta, lasa-l o saptamana, si incearca apoi, daca nici asa nu cred ca mai poti face nimic
O zi buna.

| deea857 explică (pentru HardCore7750):

Multumesc mult pentru raspunsuri, sper sa mai fie cineva pe aici care sa ma ajute... happy O zi buna si tie!