| dydododostar a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cum sa fac pe facebook ca utilizatorilor sa nu le mai apara caseta aceea cu "Adauga prieten" de ex. cum are Sore Mihalache mie nu imi apare caseta aceea cand ma uit la profilul ei, ci doar caseta cu "Aboneaza-te".Cum sa fac sa scap si eu de aceea caseta sau ce o fi? Dau funda. Vreau raspuns rapid!happy

1 răspuns:
| alexlove2004 a răspuns:

Dai la rotita din colt sus in dreapta dai la setari de configurare si iti schimbi aplicatia aia
sper ca te-am ajutat funda?
happy