| xTreMFightx a întrebat:

Am nevoie de ajutor ofer Funda!
Deci! Eu joc Metin de 2 ani! ma refer la sv private!
Si un prieten a spus sa ne apucam de Metin2ro!
Eu am facut lvl 30 dar el nu stiu cum la doar lvl 3 a avut in iventar
999.999.999yang pe ro si a inceput sa vinda yang!
intrebarea este cum poate sa faca el atatia bani pentru ca eu stiu a nu exista yang hack functionabil!
Dau funda! va rog
Daca exista yang hack mi-l puteti da si mie

5 răspunsuri:
| Liviu_Necula_1998 a răspuns:

Poate a cumparat un hack de yang
si poate i-a mers

| Liviu_Necula_1998 a răspuns:

Sau a avut mai multe conturi mai mari si a facut din caracteru ala shop...

| xTreMFightx explică (pentru Liviu_Necula_1998):

Imposibil ca el vindea la toti yang de pe strada si dupa ci ii sa gola inventarul iaras avea 999.999. 999yang

| Liviu_Necula_1998 a răspuns (pentru xTreMFightx):

Inseamna ca a cumparat unu-l care functiona.

| M2IlegalTeam a răspuns:

Eu impreuna cu echipa mea am realizat un hack de MD/Yang. Pentru orice nelamuriri lasa un comm pe youtube!
http://www.youtube.com/watch?v=gEuQ2m6rZtQ