| razvan0723 a întrebat:

Am nevoie de de un raspuns folositor! Mi-am descarcat Minecraft. Intru pe Minecraft Launcher.Ma autentific. Si imi apare "Can`t connect to minecraft.net" si mai jos imi apare "Play online once to enable offline"! Si imi apar 2 butoane. Unul "Play Offline" dar nu ma lasa sa dau pe el, si Try Again" imi mai apare. Dau pe el NIMIC CE SA MA FAC?

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Adica trebuie sa joci o data online, da dace iti descarci crack-il nu trbe sa intri nicaieri