| Lou222 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... Imi puteti spune va rog cum sa instalez sims 3 seasons? Am downloadat daemon tools... Dau funda pentru cel mai explicit raspuns si desigur cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| Apophis96 a răspuns:

In folderul unde este downloadat sims 3 gasesti o arhiva, dai click dreapta pe ea dai extract here asteapta sa termine de dezarhivat si dupa daca ai daemon tools instalat dai dublu click pe ceea ce ai scos din arhiva, dupa ce ai pus imaginea in daemon tools este simplu deoarece iti apare auto run de la sims 3 si trebuie doar sa ii dai install si sa urmezi pasii care iti sunt aratati la instalare Bafta

| Lou222 explică (pentru Apophis96):

Multumesc pentru ajutor.

1 răspuns: