| TaviPolistu a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... Vreau sa imi fac un sv de metin2 dar fara hamaci... Dar tata nu ma lasa sa instalez programele!cryingcryingcryingMa intrebam daca vreti sa ma faceti GM pe un sv private sau sa faceti un sv si sa ma puneti GM/GA! plss
dau :

FUNTA+VOT!

8 răspunsuri:
| celnikar a răspuns:

Un server de metin2 (fara hamachi adica hostat) costa in jur de 30 euro sau mai mult. Si daca nu ai pc-ul tau personal imi dau seama ca nu poti sa platesti undeva la 30 euro pe luna...

| celnikar a răspuns:

Un server de metin2 (fara hamachi adica hostat) costa in jur de 30 euro sau mai mult. Si daca nu ai PC-ul tau personal imi dau seama ca nu poti sa platesti undeva la 30 euro pe luna...

| TaviPolistu explică (pentru celnikar):

Aha...okhappy.daca tot esti asa de priceput
raspunde si la intrebarea aialaltatongue

| TaviPolistu explică (pentru celnikar):

Adica aia cu de unde pot downloada ...gta...si asa mai departe

| celnikar a răspuns (pentru TaviPolistu):

Nu ai ce sa descarci mai franzela!rolling on the floor)))))))))))))))))) Trebuie sa iti cumperi un host, dar mai bine lasa-te ca nu intelegi oricum...

| TaviPolistu explică (pentru celnikar):

Varumiu mi-a facut acum 2 ani un sv de metin2 si pe gratis Lam inchis deoarece toti aveau in jur de lv 1000

| celnikar a răspuns (pentru TaviPolistu):

Level maxim poate sa fie 150/250 (250 daca ai multe mape noi cu mobi noi de la care primesti multa experienta), dar pentru lvl 1. 000 cred ca ai avea nevoie minim de 20 de mape noi. Un sfat: Lasa-te de metin, apuca-te de 4Story rolling on the floor

| TaviPolistu explică (pentru celnikar):

Bai
am primit 1000/2000 de donatii de 2 milioane de lei vechi si din fonduri am loat mape noi si am pus si mai 20 de donatii si puneam serveru' pe ro!tonguesi in plus asta a fost acum 4 ani