| Man_Eduard_1996 a întrebat:

Buna TPU Am niste intrebari legate despre jocul world of tanks va rog sa raspundeti cei care au jucat sau inca joaca 1daca esti in pluton cu un jucator primeste mai muli bani decat ai juca singur? 2unde sa dau ca sa ia foc tancul inamic? am tot dat acolo in spate unde e rezervorul si motorul dar as vrea un loc unde ia foc garantat.Dau funda

Răspuns Câştigător
| CastaveteleFTW a răspuns:

1. Nu, nu primesti mai multi bani.
2. Sunt locuri speciale la fiecare tanc, asa ca nu pot sa le enumar pe toate

| Man_Eduard_1996 explică (pentru CastaveteleFTW):

Poti cateva sa enumeri doar te rog iti dau funda numa zi-mi-le pleaseeeeeee happy

1 răspuns: