| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Am o intrebare
Am cumparat un joc de pe Steam
Am dat bani pe el de pe Cardul de credit
acum vine intrebarea
daca il dezinstalez si vreau sa il instalez din nou ma va costa din nou bani?
sau il iau gratis?

Răspuns Câştigător
| Furti a răspuns:

Salut!
Odata ce ai cumparat jocul pe Steam il vei putea juca oricand cu conditia sa-l instalezi.
Nu, odata ce ce ai platit sa cumperi jocul nu vei mai fi pus sa platesti si pentru a-l instala. Jocul ramane in grila de jocuri de pe steam. Esti liber sa-l instalezi si sa-l dezinstalezi de cate ori vrei tu, nu vei mai plati bani.

Succes!

4 răspunsuri:
| kabal5170132 a răspuns:

Il iei gratis, dar poti sa iei mult mai multe jocuri, doar intrand pe site-ul asta :

steamwalletfreemoney.yolasite.com

| TurtleBeach a răspuns:

Logic ca ramane gratis

| Romaneanu_Sebastian_1995 a răspuns:

Cred ca gratis

| ComunitateaOsSo a răspuns:

Te va costa din nou bani.