| lake a întrebat:

Am o intrebare ce bonusuri sa imi pun la metin2 Apolo(or ce server privat)...

Răspuns Câştigător
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Pai din nefericire stiu doar la sura si la
Sura/AM/BM
Pe arma:15 sau 20HH(semiom)
15 sau 20 critica, int 12 sau 15, daca va pica 20 nu aveti trebuie, 15 sau 20 patrunzator, si pentru bns al 5-lea faceti imposibilu si scoateti 20 farmec, pentru bns 6 7 va trebuie ori int si x% tare impotriva orice rasa vreti ori doar rasa sau chiar 2 rase
Pe armura:la fel 20 farmec 15 sau 10 reflexie, aparare/clopot/2 maini/cu arma/evantai/pumnal si pv(depinde ce privat e daca e de exp cu max 4k pv pui4k sa 3k, pe bns 6 7 la fel ca pe arma si pe celelalte iteme deci nu mai explic
Pe scut:imun nec, int 12 sau 15, celelalte bns sunt nesemnificative
Pe bratara:ideal ar fi aur alb+7/8/9 sau lacrima +7/8/9,bns:rez magie 15% critik 15 sau 20, patrunzator 15 sau 20 si 15 sau 20HH si daca ati ales lacrima puneti si pv, aparari 2 main.arma etc.
Pe papucei:pv 20 critik sau 15, 15 sau20 patrunzator si HH
Pe cercei:eventual ar fi niste lacrima cer+7/8/9 sau abanosi+7/8/9 sau aur alb+7/8/9(eu folosesc aur alb).bns:20 HH sau 15, aparari(sti de care deci nu mai zic care sunt.)
Pe colier:pentru sura ar fi ideal:lacrima cer +7/8/9,ametist+7/8/9,bns:int+15 sau 12, aparari de care vrei, HH 20 sau 15%, 15/20 patrunzator, 15/20 critik
Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin(eu am spus nr cu bns normale dar daca este un server pvp pune si tu max sau un nr apropiat)bftbig grinbig grinhappy