| Bestxl a întrebat:

Buna TPU... Am o intrebare,de ceva timp nu mai merge sa faci un cont pe Conquiztador,adica se face contul dar parola nu mai este trimisa... Am incercat eu sa-mi fac, credeam ca e de la mine dar am mai pus vreo 5 prieteni sa faca, au facut si nu au mai primit nimic. Ce credeti ca pot sa fac sa primesc parola? Dau funda.puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Rapyy a răspuns:

Nu ai ce face nimic, problema este de la ei. Ai rabdare pana o refac.

| Bestxl explică (pentru Rapyy):

Pai am incercat si acum 1 luna, si acum 2 saptamani si ieri...

| Rapyy a răspuns (pentru Bestxl):

Pai si eu am incercat acum 2 luni aproximativ, si tot nu mergea, nu avem ce face nu o sa ne ducem la ei cu pistoalele sa ii zicem sa rezolve problema cat mai rapid.