| TimmyRO a întrebat:

am o intrebare despre PCSX2 0.9.6...mi-am luat jocul wwe raw vs smackdown 2008 si am incercat sa-l joc l-am configurat dar merge in reluare configuratiile le-am facut la fel ca cele de la un videoclip de pe youtube.com sunt configuratii pentru calculatoare slabe si a mers dar in reluare ce ar trebui sa fac sa mearga mai normal?
P. S.:am 1GB RAM DDR placa video de 128 MB ATI Radeon 9200 +procesor Intel Celeron 2.53 Ghz+game booster, dar tot in reluare merge! plz ajutati-ma rapid! fundita cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| AlexRex91 a răspuns:

Configuratiile iti fac jocul sa mearga un pic mai rapid sa se vada mai bine etc... Eu am facut la fel cu vreo 20 jocuri si la fiecare joc mergea un pic sau mai mult in reluare ...am vazut video cu configuratii pentru un singur joc (eu nu am incercat) dar cred ca trebuie sa cauti configuratia lui wwe SVR 2008 si a fiecarui joc in parte ca sa poti sa il joci la nivelul consolei

| TimmyRO explică (pentru AlexRex91):

Mersi frate am gasit deja! vei primii fundita

1 răspuns: