| skumpica2001 a întrebat:

am o intrebare imi zice si mi-e cineva un server minecraft Romania? si IP-ul lui multumesc! Ș)

3 răspunsuri:
| CyClopedy a răspuns:

Survival.minecraft-romania.ro are pvp si factiuni si de toate
fun.minecraft-romania.ro nu are pvp numai la pvp arena!
Iti recomand si client hackuit cu xray si de toate ca pe serverele de pvp e nevoie:)
http://www.mediafire.com/download/swgawxo803hooa9/Minecraft.exe

| skumpica2001 explică (pentru CyClopedy):

Multumesc, dar daca zice /register passworl ConfirmPassworld... nu stiu cum sa zic

| skumpica2001 explică:

Si daca zice /register passworld ConfirmPassowl, nu stiu cumn sa zic