| Laxx a întrebat:

Buna TPU am o intrebare legata de minecraft... pot pune salvarile de la single player (creativ,supravietuire) pe un server?

Răspuns Câştigător
| Je99 a răspuns:

Da poti... Ai mac sau windows? Pentru windows te duck in run... %Appdata% -. Minecraft - saves- dai copy si paste in folderu cu serveru. Si ca sa Mearga stergi Harta care era intri in. Server proprieties si la level name parca pui numele care e la folderu hartii pe care vrei s-o pui. Daca vrei si pentru mac sau Mai multi detalii spune-mi

2 răspunsuri:
| Mihai089 a răspuns:

Nu

| Laxx explică (pentru Mihai089):

Am rezolvat problema si da este o solutie am descoperito singurrr... tu s ataci ca nu dai sfaturi doar derutezi oameniii