| allebwa a întrebat:

Am o intrebare urgenta! Deci tocmai am cumparat o cartela orange cu numar si in loc sa apara euro, mi-au dat minute, dar mie imi trebuie neaparat euro! Ce sa fac? Va rog raspundeti urgent!

Răspuns Câştigător
| andry21 a răspuns:

Deci... Cand pui cartela in telefon primesti niste mesaje. Si trebuie sa primesti un mesaj in care scrie: (de exemplu asa a fost scris la mine cand am cumparat o cartela noua) "Acum ai 1500min+1500sms in retea, 75min nat & intl+75sms nat. deja active pe cartela. Daca vrei 4EUR credit in locul ofertei trimite acum SMS la 321 cu:CREDIT." Asafel de mesaj trebuia sa primesti.