| Allex_Alex_1970 a întrebat:

am o mica mare problema cu gta 4. jocul este cumparat si totul este bine cand intru in joc. problema este ca dupa trailer si dupa custenceurile alea ramane cu ecranul negru in loc sa imi intre in meniu. bag jocul in bara cu task manager si imi apare o eroare, legata de gta4browser si ceva legat de codul asta 0x7470b49f si 0x8b55ffd7.va rog ajutati-ma daca stiti cum se rezolva

1 răspuns:
| CrappinMorth a răspuns:

Hmm...am avut eroarea asta si eu :
Ce placa video ai? Dar procesor?
Ai un cooler bun?
Pe ce il ai cumparat? Steam sau CD?
Ai incercat sa bagi un crack piratat sa vezi daca merge?
Ai facut update la placa video?
Ai facut update la joc?
Daca toate cele de mai sus sunt facute..nu stiu ce are happy