| Katalin112 a întrebat:

Cand aprind pc-ul nu imi mai apare nimic pe desktop nici macar bara de start.Nici cand intru in task manager sa folosesc comanda explorer.exe imi da eroare. va rog ajutati-ma si pe mine. dau funda

Răspuns Câştigător
| ralucaella28 a răspuns:

Lasa-l un timp dupa ce isi revine daca nu merge, uita-te in task manager sa vezi ce proces are cea mai mare activitate si inchide-l cu "end task" s-ar putea sa-si revine deoarece procesul cu cea mai mare activitate tine procesorul ocupat si nu-i da voie sa declanseze meniul. daca nu merge formateaza-l.

| Katalin112 explică (pentru ralucaella28):

Mersi mult pentru sfat. am sa incerc sa fac cum ai spus tu, dc nu merge am sa-l formatez.

3 răspunsuri:
| 2n0n1m4ev3r a răspuns:

Pentru ca nu ai windows sau nu ai antivirus

| King_CyberStar_1991 a răspuns:

Incearca Aston Shell