| ShadowGrl a întrebat:

am o mica problema legata de metin2 ro straight face. Ei ii dau drumul si apoi se incarca casuta aia de la hackshield in coltul din dreapta de jos apoi imi da o eroare : " HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR:HSERROR_NETWORK_CONNECT_FAIL, ii dau ok si apoi apare : HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR. si nu se deschide metinul thinking Help,

2 răspunsuri:
| zooyork a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Daca gasesti rezolvare contacteaza-ma pe mess ples_catalin22

| madalin_3824 a răspuns:

Pai trebuie reinstalat metinul.