| Andronache_Jamaica_1998 a întrebat:

Am o problema la metin2 RO. Dupa ce deschid autopatcher-ul dau ruleaza jocul. Imi pare o eroare la hackshield. Mi se incarca 2 linii si dupa il las 10 minute si imi apare HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR si nu stiu ce sa fac. Spuneti-mi niste rezolvari plizzz

Răspuns Câştigător
| Ripqer a răspuns:

Pai, trebuie sa ai conexiune constanta la internet, verifica conexiunea si apoi daca problema persista reinstaleazal, bafta

| Andronache_Jamaica_1998 explică (pentru Ripqer):

Am incercat si tot nu mergesad

| Andronache_Jamaica_1998 explică (pentru Ripqer):

Mersi

3 răspunsuri:
| zooyork a răspuns:

Aceasi problema o am si eu, daca gasesti rezolvare dai add la ples_catalin22.