| CezaraEM a întrebat:

Am o problema care a devenit destul de enervanta in ultimul timp.
Deci am jocul Sims 3 cumparat, original (mai am World Bundle si Diesel Stuff cumparate original), iar de curand mi-am luat si Sims 3 Late Night!
Toate bune si frumoase, dar cand ma joc cateva minute/uneori ore, mi se intrerupe jocul si iese pur si simplu si nu inteleg de ce!?
A mai facut treaba asta (inainte sa cumpar Late Night-ul) si l-am dezinstalat/reinstalat de N ori si tot asa face!
Nu vreau sa-l dezinstalez si sa-l reinstalez iar, nu are niciun efect, va face asa oricum (am incercat).
Nu stiu ce sa fac serios?! Partea naspa este atunci cand creezi o casa sau ceva in oras frumos si fain, BANG, jocul se intrerupe si iese din senin!
Ma enerveaza foarte tare, muncesc sa fac ceva fain si jocul face figuri! :-(
HELP!
Ati patit si voi asa? Ce sa fac? Va rog frumos, ofer funda!
Merci frumos kiss
[scuzati categoria, dar am pus intrebarea la categoria de Jocuri PC si n-a raspuns nimeni).

Răspuns Câştigător
| Anilesse a răspuns:

Dar doar in timpul jocului se intâmplă asta? Şiiii... Poate asta e de la calculator. nu neapărat de la joc. Nu ştiu. eu nu am pătit asta. Incearcă să iti salvezi jocul când ştii că ai facut ceva frumos. ca sa nu iasă iar. laughing Sau măcar ai putea să. iei câteva pauze. nu să joci 3-4 ore in continuu. sa mai inchizi calculatorul din când in când câte 5-10 minute. :/

| CezaraEM explică (pentru Anilesse):

S-ar putea sa ai dreptate!
Merci de ajutor si de raspuns kiss
Iti dau funda!

1 răspuns: