| Leanca_Daniel_2002 a întrebat:

Am o problemă cu laptopul! Mi se tot deschide Google sau Microsoft Edge cu reclame, inchid după câteva minute se deschid!
DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Adware. Ai laptopul virusat. Incearca MalwareBites Anti Malware, garantat. Avast nu pare sa isi faca treaba bine...

2 răspunsuri:
| Nuvreausapunnume342 a răspuns:

Descarca malwarebytes adware si dai un scan

| Serban_Militaru_1993 a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema. Am rezolvat-o odata temporal downloadand un software antimalware si scanandu-mi calculatorul. A doua oara cand mi-a aparut problema am reinstalat windows-ul. Acum nu mai am nicio problema.