| Geageagea a întrebat:

Am o problema cu Metin 2 hammer 2015.
L-am descarcat, dar cand vreau sa intru pe joc imi apare o fereastra ce-mi zice : The program can`t start because python27.dll missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem.
Ce sa fac ca sa-mi mearga? Dau funda

2 răspunsuri:
| Dehelean_Razvan_1994 a răspuns:

Salut Geageagea:). Aceasta problema este simpla. Ai instalat metin2 hammer da? Bun atunci daca iti zice ca lipseste python 27. dll il descarci de aici http://www.dlldump.com/......load.html. Asa dupa ce ai descarcat python27.dll ii dai copi intrii in folderu in care e instalat metin2 hammer si ii dai paste acolo. Dupa aceea porneste jocul pur si simplu iar daca nu merge incearca un restart la pc. PS funda?

| Geageagea explică (pentru Dehelean_Razvan_1994):

Buna happy Am descarcat python27.dll si i-am dat copi. Singurul lucru care nu-l stiu este unde pot gasi folderul unde este instalat metin2 hammer.