| IoNuTz96 a întrebat:

am o problema cu un joc, mai exact cu Farming SImulator 2011. Imi merge scadat desii am 2, 2 ghz procesor, 4 gb rami iar palca video de 512 mb, iar cerintele jocului cere sa fie min 2 ghz procesoru, min 256 mb palca video, min 1 gb ram. Nu stiu care e problema, am toate driverele instalate de la PC mai ales si cel de la placa video ba chiar am instalat si direct x 11 si am dat si grafica pe minim si la fel merge scadat indiferent ce as face, am descarcat de pe net si altele si toate merg la fel, mentionez ca am windows 7 32x, care ma ajuta dau funda si vot, mersi sad.

5 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat!

| IoNuTz96 explică (pentru ThEEmperoR):

Bine ma, mi-ai dat situ ala de tot rasu, orice joc care bag fail, iar eu joc world of warcraft care merge perfect si pe site zice fail, mda, foarte bine a fost construit site-u ala.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru IoNuTz96):

Site de tot rasu? Iti da fail la wow pentru ca iti merge sacadat. Si la celalalte jocuri la fel. I-a, ia tu un joc care iti da fail (de exemplu splintel cell double agent) si spune-mi cum merge.

| xRebecaaa a răspuns:

Mie pe calculator am wndows xp profesonial si nu merge farming simulator13

| Anonimity a răspuns:

Sau poate nu ai driverul de la placa video instalat