| ciocky a întrebat:

Buna TPU am o problema la max payne 3 reloaded dupa ce instalez jocul dac tot ce trebuie ca sa pot sa joc offline mode intru in joc apas enter si imediat imi apare o ferestra imi zice sa ma loghez pe social club dar faza este ca inainte sa intru in joc am dezactivat netu ca sa pot sa joc offline ca altfel nu mergea iar acum cand imi zice sa ma loghez (ma loghez) si dupa zice ca nu am conexiune la internet lol pai normal ca nu am daca am dezactivat-o ca sa intru in joc va rog ajutati-ma am cautat pe net si am gasit multe solutii dar niciuna nu mi-a mers

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai merge sa te joci si cu netul activat daca esti logat pe rockstar games

| ciocky explică (pentru anonim_4396):

Sunt logat pe rockstar games dar cand intru in joc imi cere niste update-uri mai intai si stau la ele mult si la sfarsit imi da eroare de aia trebuie oprit netu ca sa pot sa intru in offline mode

| anonim_4396 a răspuns (pentru ciocky):

Pai atunci joaca max payne 3 cu netul oprit

| ciocky explică (pentru anonim_4396):

Pai cand intru in joc ma refer cu netu oprit imi apare imediat fereastra aia ca sa ma loghez pe rockstar games si dau sa ma loghez dar imi zice ca trebuie sa am conexiune la net deci este total confuz uitate aici ca sa vezi un exemplu http://www.youtube.com/watch?v=f-FYyGNHRwk