| RomontiBogdan a întrebat:

Am o problema... mi-am instalat niste moduri pe minecraft. Acum cand il deschid mi se deschide pana la poza aia cu mojang si mi se inchide. Dar daca iau toate modurile din folder in afara de shaders mod si tmi imi merge. Puteti sa-mi explicati dc nu imi merg doar aceste moduri, si cum sa fac sa mearga si celelalte?

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Sunt multe motive dar putine raspunsuri, iti da crash pentru ca modurile nu sunt compatibile cu mc-ul sau intre ele (versiunile). Iale si verifica ce versiuni sunt.