| Doareu2804 a întrebat:

Am o problema ori la calculator ori la mouse nu stiu exact... Uneori nu-mi merge mouse-ul si uneori da, doar ca l-am si schimbat si tot la fel, deci parerea mea este ca problema e la calculator. Dau cu mouse-ul si imi selecteaza tot, fara sa apas eu pe nimic, si daca apas pe buton nu merge (folosesc butonul mic care e pentru dublu click). Nu stiu daca am fost explicita dar aveti vreo idee ce poate sa aiba?

4 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Intr-adevar, posibil sa fie de la WINDOWS (de la calculator), sau poate ai vreun virus (ceea ce nu este garantat, dar iti recomand sa scanezi pc-ul cu un antivirus), ori de la mufa (in spatele unitatii centrale, nu este stransa bine), oricum, cea mai simpla metoda ar fi sa iti reformatezi windowsul (calculatorul), numai bine! big grin

| Doareu2804 explică (pentru bogdan2091):

Paim m-am tot gandit, cred ca o sa-l duc undeva sa-l verifice un pic

| bogdan2091 a răspuns (pentru Doareu2804):

Ar fi foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa schimbi mufa? Cu una patesc si eu la fel (cind merge, cind nu).