| muunnt a întrebat:

Am o problema,sper ca ma puteti ajuta.
Este vorba de jocul league of legends, cand intru acolo de unde sa imi aleg campionii si chiar cand sa apara acolo pozele cu campionii unde trebuie sa se incarce 100%, imi da o eroare ca nu s-a putut face conexiunea la internet si daca am instalat un firewall atunci asta s-ar putea sa blocheze conexiunea.Nu cred ca este de la internet,el merge bine,nu ma deranjeaza la altele decat la SAMP,nu imi apar acolo lista cu servere si cred ca ar putea avea o legatura,dar oricum principala problema este la lol.
Am incercat orice se putea,am oprit firewall-ul,am dezinstalat aplicatiile care nu le folosesc(majoritatea), am dat repair la lol...
Ce sa mai fac? Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| va2311paa a răspuns:

Daca este o problema legata de firewall recomand WTFast.Il instalezi te loghezi cu Free Basic User dupa care la games introduci League of Legends si dai play.