| Dany012 a întrebat:

Salut,exista servere de League of Legends speed/privat? adica sa iti dea toti campionii etc., Funda

Răspuns Câştigător
| gabitza55 a răspuns:

Da,sunt 2 pbe(public beta...) si mai e si garena da iti recomand pbe da siteu e deschis doar pe 1, 2, 3 a fiecarei luni(atunci iti poti face cont si downloada jocul)in rest serverul e on 24 din 24 in fiecare luni primesti cate 4000rp si 10000 ip. Ti-l recomand big grin

| Dany012 explică (pentru gabitza55):

Am aflat de el acum 8 luni dar na, nu am mai urmarit intrebarea... oricum mersi, Paste fericit laughing (funda e pentru ca s-a mai uitat cineva si la o intrebare de atata timp laughing )

2 răspunsuri:
| prigoiulian a răspuns:

Exista PBE si cam atat stiu...

http://l3cdn.riotgames.com/PBE/LOLPBE.zip