| Razor4free a întrebat:

Am problema cu CS-ul. Deci imi pune setarile la video pe Software si se vede tot aiurea. Peretii de pe harti parca ar fi din Minecraft si mereu ma lasa cu arma pe mana stanga. Cum as putea face sa se vada bine, ca inainte se vedea perfect.
Funda + Vot

2 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Trebuie setat pe OpenGl si poti schimba arma si se vede foarte clar.
Si iti recomand un cs Nvidia e6 ii schimbi textura de pe H ori off ori onn se vede mai clar

| Kreatoru a răspuns:

In primul rand descarci 3dpchip il instalezi iti apare undeva video car dai pe el dai pe windowwsi si iti updatezi placa video big grin si dupa setezi opengl am avut acceasi problema! Bft