| mariohardy a întrebat:

am o problema foarte ciudata cu Counter-Strike 1.6 O. o se misca mult prea repede cand este pus pe openGL sau pe D3D si Dumnezeu stie dc i-am pus si setarile la maxim pentru ca are fi trebuit sa il incetineasca ba din contra se misca si mai repede mi se misca normal doar pe software si e groaznic cand se vede asa mai ales ca tine arma cu mana stanga si ma enerveaza

1 răspuns:
| thisko a răspuns:

Salut, la ce te referi cand spui "se misca mult prea repede"? tu te misti prea repede fata de restul jucatorilor sau restul jucatorilor se misca prea repede fata de tine(lag)?
- In ceea ce priveste "arma in mana stanga"...intra in consola "~"
si scrie "cl_righthand 1" dupa care apasa "ENTER" acum ar trebui sa fie in mana dreapta. Bafta!