| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

am si eu o intrebare....Am descarcat si o harta ProMods pe numele ei : Polish City Names 1.3 (Vanilla+Promods+RusMap+ROS+OE) insa nu=mi da toate hartile care le arata pr pozele din acest link.De ce? Ce trebuie sa fac? https://ets2.lt/en/polish-city-names-1-3-vanillapromodsr usmaprosoe/ si nu-mi da, trebuie sa descarc si ce scrie in aceasta pagina adica : + Going East + Scandinavia + Promods + RusMap + Russian Open Spaces + Orient Express sau astea el deja le contine si daca da daca fac profil nou de ce nu mi le baga ce trebuie sa fac sa le pot avea toate ce mod lipseste? sau pe ce mod de versiune mi le vede?

https://ets2.lt/wp-content/uploads/2016/01/polish-3.jpg

https://ets2.lt/wp-content/uploads/2016/01/polish-2.jpg

https://ets2.lt/wp-content/uploads/2016/01/polish-names. jpg

Ca sa mearga si Hartile : RUSSIA SPANIA ROMANIA BULGARIA.
Va rog ajutati-ma daca puteti mersi

Nu stiu ce versiu ne de joc sa caut eu am 1.26 1.27 pe care din ele o vede toata Europa?

3 răspunsuri:
| PlutonieruTheRealOne a răspuns:

In primul rand as vrea sa stiu La ce joc te referii.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru PlutonieruTheRealOne):

Deci harta pe care o vezi, cu link-ul si pozele ei daca imi fac cont nou nu mi-o da cu toate tarile si drumurile pe care le vezi in acel video.Si as vrea sa stiu de ce ce trebuie sa fac? La ce versiune de E.T.S. 2, o vede ca sunt 3 pictograme in meniu jocului din care mie doar 1 imi merge aceea fiind TAKE A NEW JOB dar cele 2 cu blocul si globul pamantesc nu-mi sunt active sa pot da click pe ele.De ce? Trebuie sa am aceste Versiuni? : Version 1.6
– Added EAA 3.1 translation

Version 1.51
– Fixed badly translated city

Version 1.5
– Added EAA 3.0 translation

Contents:
* Base game translation
* Going East! translation
* Scandinavia translation
* Promods 2.00 translation
* RusMap 1.6 translation
* Trucksim 6.2 translation
* MHAProEU 2.2.2 translation
* EAA 3.1 translation

Si daca da la care versiune de joc e compatibil u am 1.26 si 1.27 Sau trebuie ceva mod bagat ca sa-mi mearga?