| Uza a întrebat:

Am si eu o intrebare sad aveam un joc mai demult dar chiar nu mai stiu cum se numea, era cu impuscaturi, si erau un fel de monstrii, de diferite forme si culori, erau unii mari, cu niste picioare lungi, albastri sad chiar nu mai stiu crying si imi placea mult...imi puteti spune numele jocului daca aveti idee despre el? va rog! funda:*

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Eu il mai joc din cand in cand, e super tare jocu happy
vezi ca asta e serious sam first encounterer, au mai aparut si:
-serious sam second encounterer(e si mai tare astahappy )
-serious sam 2
-serious sam first si secound encounterer HD (aceleasi jocuri vechi dar cu grafica mult imbunatatita si alte chestii in plus)
-serious sam 3
ai ce juca tongue

8 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Era 3d? ce arme aveai?

| Uza explică (pentru monstrulet):

Hm...era cum e si in Counter Strike,in peisaj erau niste chestii si le luam de acolo, nu stiu cum sa zic, erau mai multe scene, era un desert, in egipt si erau multe capcane, chiar nu imi mai aduc aminte chiar asa bine sad

| monstrulet a răspuns (pentru Uza):

Incepea in egipt? Cred ca e vorba de serious sam
http://www.youtube.com/watch?v=UzWhybOg0oo

| Uza explică (pentru monstrulet):

Daaa:X asta e jocul:X chiar nu imi mai aduceam aminte deloc big grin mersi mult de tot :* meriti din plin funda:* daca as fi putut ti-as fi dat mai multe funde:*

| Uza explică (pentru monstrulet):

Stiu,am cautat pe net :* mersi:* primul` imi place cel mai mult big grin love struck uneori, imi e si frica sa joc laughing

| monstrulet a răspuns (pentru Uza):

Mie asta mi-e frica sa-l joc http://www.youtube.com/watch?v=M627-obxNzg
nu ai arme, trebuie sa fugi si sa te ascunzi de monstri :))

| Uza explică (pentru monstrulet):

Pfff...adevaraat :-)) parca ma uit la un film de groaza :-s :-))

| monstrulet a răspuns (pentru Uza):

Eu il mai joc din cand in cand, e super tare jocu happy
vezi ca asta e serious sam first encounterer, au mai aparut si:
-serious sam second encounterer(e si mai tare astahappy )
-serious sam 2
-serious sam first si secound encounterer HD (aceleasi jocuri vechi dar cu grafica mult imbunatatita si alte chestii in plus)
-serious sam 3
ai ce juca tongue

| leonardo9 a răspuns:

Cumva alien shoter poate e macar asemanator