| catta95 a întrebat:

am si eu o intrebare. mi-am descarcat Test drive unlimited si imi merge sacadat. eu in calculator am 2 gb ram placa video de 512 2.71 procesor si cerintele jocului sunt mult mai mici! care ar putea fi problema? funda

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Am precizat mai sus ca am pus mai multe linkuri in unul. Uite link-ul:
http://www.emag.ro/......E28JDBBBM/

14 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Ce fel de placa video ai? Dar procesorul?

| catta95 explică (pentru OctaLoL):

Procesor : AMD sempron (tm) 140 processor happy si placa video NVIDIA Geforce 6150 nforce 430!
ma poti ajuta?

| OctaLoL a răspuns (pentru catta95):

Nu iti va merge bine...Din cauza placii video(incorporata din placa de baza).

| catta95 explică (pentru OctaLoL):

Si o placa video mai ieftina dar buna cat ar costa?

| OctaLoL a răspuns (pentru catta95):

Ce buget ai?

| catta95 explică (pentru OctaLoL):

Nu prea mare sad
ai tu?

| OctaLoL a răspuns (pentru catta95):

Pai zi-mi pana in cate milioane? Nu am...Eu pentru jocuri mi-a luat consola ca sa ma scuteasca de atatea cheltuieli.

| catta95 explică (pentru OctaLoL):

Nu prea multe ca mi-am luat rami si mai multe.
pana in 100-150 lei :d

| OctaLoL a răspuns (pentru catta95):

Scuze pentru acele linkuri.Defapt acesta este:
http://www.emag.ro/......E28JDBBBM/

| catta95 explică (pentru OctaLoL):

Nu merge linkulsad

| catta95 explică (pentru OctaLoL):

Mersi mult dar aia ii pentru ddr3 si eu am ddr2
:d

| OctaLoL a răspuns (pentru catta95):

Aia e puterea placii.

| OctaLoL a răspuns (pentru catta95):

Am precizat mai sus ca am pus mai multe linkuri in unul. Uite link-ul:
http://www.emag.ro/......E28JDBBBM/

| MihaiGe a răspuns:

Este o problema de la joc, instaleaza-l din nou si iti va merge sau descarca altul.
Baftă!