| BeautyMistyc2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce joaca Stardoll...La Academia Stardoll, iti cere la un moment dat sa iti inviti prietenii la un 'Suite chat'(chat acasa), cum fac deci sa ii invit? Va rog, dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Te uiti pe chat, apesi pe numele unui prieten si ti se deschide o pagina cu care poti comunica cu membrul respectiv. Sus, unde este afisat numele acestuia se afla o casuta cu o bula de dialog, apesi pe ea si suite chat-ul v-a incepe in cateva minute ( asta daca prietenul tau da accept ). Sper ca ti-am fost de ajutor. Insa, daca nu ai inteles, pe Stardoll ma cheama Andrada_Roxy.
Pa, pa!