| Oana_3533 a întrebat:

Cum fac sa invit pe stardoll un prieten in suite chat? Sunt in ACADEMIE la sarcina asta, si chiar nu stiu ce inseamna.

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Apesi pe un prieten in bara care este online si incepi o convorbire cu el (in cazul in care vrei), dupa apesi mai sus langa numele lui unde sunt scrise:

-suite(a persoanei respective);
-suite-chat;
-si langa mai este si raportare;

la suite-chat trebuie doar sa apesi nu e nevoie sa mai astepti sa-ti accepte invitatia pentru ca la sarcina nu e nevoie decat sa ii trimiti cerere

sper ca te-am ajutat si daca nu ai inteles cauta-ma pe stardoll cu username-ul: ankutza100(la fel)

FUNDA? big grin

| Oana_3533 explică (pentru Aberdeen):

Multumesc!

| Aberdeen a răspuns (pentru Oana_3533):

Nu ai pentru ce.happy

3 răspunsuri:
| FatalScream a răspuns:

Dar merge sa inviti mai multe persoane?