| bogdan3l1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare/problema. Deci este vorba de CSGO ( counter strike global offensive ), eu am vrut sa-l cumpar dar nu mi-au ajuns bani asa ca i-am dat bani de pe paysav la un prieten si mi-a trimis CSGO ca si GIFT, intrebarea mea este: De ce nu pot sa vand armele in market pe csgo? din cate am inteles trebuie sa treaca 1 luna, a trecut o luna si tot nu ma lasa, trebuie sa cumpar ceva din steam? si de cati euro trebuie sa cumpar in steam ca sa ma lase sa vand.

Mersi!

Răspuns Câştigător
| MihaiX13 a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 1 tranzactie efectuata in ultimele 30 de zile(sa cumperi ceva din steam store big grin)

| bogdan3l1997 explică (pentru MihaiX13):

Adica trebuie sa bag bani in steam. sa cumpar un joc? cat trebuie max? euro?

| MihaiX13 a răspuns (pentru bogdan3l1997):

Nu cred ca este o limita.Ei considera ca este o masura de securitate ca inainte de face un vinde ceva trebuie sa ai ceva cumparat(joc/arme cs:go/ ce e prin magazin) in ultimele 30 zile.

| Adrain121 a răspuns (pentru bogdan3l1997):

Minim 5 E

| Adrain121 a răspuns (pentru bogdan3l1997):

Am gasit un site in care doar invitii pe oricine si castigi coins cu care invartesti un ban sau joci barbut cu altii si castigi itm CS:GO http://csgowealth.com? r=47558 Intrati achi.