| TheK0smy a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare sa va adresez! ce are metin 2 united cand intru in el imi da o eroare. Deci cate odata imi intra in el dar cate odata intru in el dau la conect server intru une se aleg caracterele si imidau pe caracter dupa care ma scoate afara nici nu se incarca.

Fundita pentru cel care imi spune ce trebuie sa fac!

2 răspunsuri:
| SergiuM a răspuns:

Poate ai probleme cu placa video(dar nu prea cred),cred ca i pobleme la net,placuta de retea vezi tu, mai verifica-ti cateodata conexiunea, fa un speed test pentru net la adresa asta: http://www.speedtest.net/ altceva nu stiu ce problema poti sa ai.;)

| TheK0smy explică:

Nu cred ca e vorba despre asta daca ar fi asa nu cred ca as putea intra si serveru nu are lag.