| Celentano123 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema de ce cand downloadez ceva mi se opreste dese ori la 98% 99% si nu mai merge am asteptat odata si 30 de min si degeaba va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Se blocheaza conexiunea, mai pe scurt folosesti programe sau servicii care consuma din conexiunea ta!

| GameMaster2 a răspuns:

E ceva virus daca instalezi un win nou se rezolva

| Celentano123 explică (pentru GameMaster2):

Eu am acum windows xp profesional sp3 si l-am instalat de vreo 3 ori si degeaba daca bag windows 7 va merge?

| VladyXR a răspuns (pentru Celentano123):

Ma baiete, nu vezi ce-ti zic eu? Nu trebuie sa reinstalezi windows, ceva itii mananca conexiunea, virusi sau servicii!