| doricena a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy Trend Plus si as vrea sa iau Dungeon Hunter 4 dar nu merge ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| XPraFF a răspuns:

Da, probabil ca ai o conexiune slaba sau nu iti merge wi-fi, date! Sau ar putea fi din cauza ca jocul are cerinte prea mari pentru telefonul ala! Si chiar daca reusesti si ti-l instalezi nu o sa te lase sa intri si o sa ti se blocheze telefonul! Mai bine i-ati alte jocuri ca sunt o gramada! Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?

1 răspuns: