| Cosmin1122000 a întrebat:

..Am urgenta nevoie de ajutor...Cei care joaca league of legends pbe sau oficial. Spuneti-mi, azi e 1.02.2013...De ce nu merge sa imi fac cont?! Va rog ajutati-macrying.

Răspuns Câştigător
| Skynettt a răspuns:

Probabil ca ee prea ocupat serveru mia incearca si o sa mearga

| Cosmin1122000 explică (pentru Skynettt):

Mai,dar acolo, cand intru sa imi fac cont, ma da peste 2 secunde pe forum..Si zice acolo la status server:closed.crying Ce fac ...Ca vreau si eu contcrying

7 răspunsuri:
| Cosmin1122000 explică:

Gata.S-a rezolvat...Inregistrarile sunt inchise pentru o perioada NEDETERMINATA...

| Realraptors404 a răspuns:

Ma,la fel mi se intampla si mie, unul mi-a zis, ca are nu stiu ce problema, serverul, incearca din 2 in 2 ore, s-ar putea sa-ti mearga.

| Skynettt a răspuns (pentru Realraptors404):

Incerca din nou

| Cosmin1122000 explică (pentru Realraptors404):

Din 2 in 2 ore? Pfff...

| Cosmin1122000 explică (pentru Skynettt):

Mai,incerc mereu...Din 5 in 5 minute.Voi sta in seara asta pana la 12, sa incerc. Vreau cont pe PBE!crying

| Skynettt a răspuns (pentru Cosmin1122000):

Nu stiu poate nu sunt disponibile serverele