| vladuss09 a întrebat:

As dori sa imi dati o lista cu niste jocuri care imi merg pe calculator. Niste jocuri destul de frumoase. (fara gta, mafia, the god father, minecraft, sims,.)
Cerintele mele la calculator sunt:
1GB RAM
384mb placa video Chipest Family (destul de slaba, ca si 124mb buni)
2.5 Dual-Core procesorul

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AndreiBota258 a răspuns:

Sa vedem...
Warzone 2100 (RTS\Strategie)
Prince of Persia (alea mai vechi, The Two Thrones si The Sand of Time)
Mario (mi-a placut)
Army Men (din nou RTS)
NFS mai vechi (Hot Pursuit, Porsche 2000, Underground 1 si 2, Most Wanted, nu stiu Carboon daca iti va merge la 30 fps, doar pe la 20-30 nu stiu exact)
Crazy Taxi 1, 2 si 3 (nebunie totala)
Probabil STALKER ( nu stiu daca merge bine)
Euro Truck Simulator 1 ( fain)
Trochlight 1 (RPG)
Sacred 1 si Sacred 1:Underworld ( best RPG)
Diablo 1 si 2( the master of RPG)
Capitan Claw ( fain)
Jazz Jackrabbit 2 ( extra mega tare, mi-a placut la nebunie, si DLC-ul The Secret Files)
Chicken Little 1 si 2
Taz Wanted
Tactical Ops: Assault and Terror
Poate Assassin's Creed 1 ( 3-ul e exceptional, dar tie nu cred ca iti merge 3, doar 1)
Cam astea mi-au venit in minte, ma mai gandesc si iti mai spun daca trebuie.Mai stiu cateva:
Luxor (toate)
Pirate Sea, Milky Bear (ceva mai de copii, dar fain si tota seria), Dragon Kepper... cauta Top Games si descarca de acolo. Totul e gratis si nuare virusi, poti sa scanezi cu antivirusul (*recomandat)
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| iSoO a răspuns:

Age of Empires 2
Cs 1.6
Stronghold Crustader Extreme

Cam atat. sper ca nu te astepti la ceva mai bun...

| Ni_Da_1997_c72H a răspuns:

Prince Of Persia 2, Call Of Duty 2, FIFA 7, 8, 9, 10, Bully, Far Cry 1, Shrek 2, Shrek Superslam.

| Firtaes a răspuns:

Pai uite poti incerca LeagueOfLegends si ma ajuti si pe mine la reffer a friend aici
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=525abfacea0ad536161170