| AppLLe a întrebat:

As dori sa ma ajutati, sunt TEHNICIAN mai exact Game Play Tehnician ( Metin2 ), as vrea daca se poate sa ma ajutati cu ceva servere de metin2 care au nevoie de TEHNICIAN, pot creea iteme / mobi / quest-uri / harti.
Va multumesc tuturor pentru raspunsuri si cel ce ma ajuta va primi FUNDA, va doresc o zi buna tuturor utilizatorilor acestui site!

1 răspuns:
| CaTuTzuu a răspuns:

Salut AppLLe, am nevoie de Tehnician pentru un server de Metin2, bine nu chiar eu, am un prieten care are nevoie de ajutor daca ne poti ajuta contacteaza-ma la : david_villa_717@yahoo.com cat mai repede posibil. Multumesc!