| djacido a întrebat:

As dori si eu niste servere de metin2 private.Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| giugiuc_yag a răspuns:

Http://topofgames.com/Metin2/ Aici poti gasi cate servere vrei tu spor la joc!

10 răspunsuri:
| Radamel a răspuns:

Http://4metin.ro/servere-hostate-ip/ trebuie doar sa-ti faci cont!

| TheKKosmyyn a răspuns:

Salut.Chiar daca s-a primit funda, incearca metin2steel super misto...rate 1000% 24/24 evoluti 2012 GM prietenosi..Bft

| DeluxeGroup a răspuns:

Http://www.quality.mt2.ro/index.php?s=thegame Este un server pvm-pvp cea mai buna armura beta, sirius sau sfanta cea mai buna arma classic, playeri si gm prietenosi te ajuta oricand, daca o sa intri o sa te ajut cu itm.Ma numesc BloodyFlame! Ma gasesti in top:)

| Crysi a răspuns:

1. Metin2 GX
2. Metin2 Stars
3. Metin2 Earth
4. Metin2 Lunaris
5. Metin2 Goranje(Nou sv! )
big grin... Parerea mea!

| bogdibun a răspuns:

Moon mt2 steel mt2 hardcore mt2 energy mt2

| xDjHouSe a răspuns:

SlifersMt2 Recent deschis server romanesc fara lag fara modati fara 6/7 gm prietenosi svr este pvp-pvm lv max 127
http://slifersmt2.info/
http://www.youtube.com/watch?v=upDSAzhJxw4
Toate ratele 800!
Va asteptam!

| JokerKing a răspuns:

MetinSTARS e cel mai tare server 24/7, rate de crestere bune, staff prietenos, iteme noi, ma gasesti si pe mine happy, si acum se fac niste modificari deci o sa fie muuuult mai bine decat inintewinking

| Carmelya_Carmen_1989 a răspuns:

Crezi ca esti bun in metin?
Demonstreaza-ti tie si noua ca esti un jucator devotat si pasionat si alatura-te noua pe---> www.runner.mt2.sx
- Metin2Runner --> PvP-PvM iteme noi, mape noi, pet-uri, costume si frizuri.
- Server on-line 24/24 - 24/7
- Nivelul maxim 250
- Rate 4x1000%.
- Poti ajunge printre CEI mai buni fara sa donezi.
- Doar 9 evolutii Si MULTE Altele! Va Asteptam cu drag!
- La inceput membrii Staff o sa va ajute cu level 75 si cu 1kkk!
- Va asteptam cu drag pe unu dintre cele mai frumoase servere de metin2 din Romania!
Metin2Runner - Page home