| Kenoby a întrebat:

Buna TPU.as dori sa stiu daca imi puteti spune va rog frumos un server de metin2 PVM cu rate care sa varieze undeva intre 250-350 max 400 si lvl max sa fie 105 si sa aiba itemele beta de pe metin2.ro...va rog frumos si daca se poate sa aiba si peturile si mounturile de pe metin2.ro.multumesc

2 răspunsuri:
| M3K4N0ID a răspuns:

Pai:MT2 HAMAR, MT2 YONEIS, MT2 GUABINA, MT2 TDL.

pentru mai mult metinuri intra pe 4metin

| Kenoby explică (pentru M3K4N0ID):

Ma omule...am specificat foarte clar sa fie server PVM nu PVP si lvl max sa fie 105 rate intre 250-350 si sa aiba itemele beta de pe metin2ro si optional si mounturile sau peturile de pe metin2ro...pricepi romaneste?