| Skumpik2013 a întrebat:

as vrea sa descarc un joc numit chicken invaders 4 ultimate omelette gratis fara sa il cumpar.Am incercat de mai multe ori sa il descarc gratis dar tot timpul nu imi dadea versiunea completa.Sti cumva un site in care sa il pot descarca tota versiunea si sa fie si gratis? Dau funda pentru cine imi da cel mai bun site ca sa descarc jocul! happy

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Asta-i ceea de ce ai nevoie?
http://tapochek.net/viewtopic.php?t=67891
daca da descarca-l, o sa mearga.
Daca nu poti, da-mi id si ti-l dau eu.

| Skumpik2013 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Nu merge am incercat id meu este iarina_love_boy14@yahoo.com intru daca poti damil te rog!

2 răspunsuri:
| zKw a răspuns:

Ala trebuie sa il cumperi