| BOXINLION a întrebat:

Buna, TPU!

As vrea sa-mi recomandati si mie niste casti pentru PC, de gaming cum s-ar zice, na... dar sa fie pana in 100 de lei.

Stiu ca s-au mai pus intrebari de genu' asta, dar poate a mai aparut ceva nou pe piata, nu stiu.

As vrea niste casti bune in special pentru CS:GO, care sa se auda bine microfonul si care pot detecta vocea, banuiesc ca alea sunt mai scumpe? Daca da, hai 150 lei, daca nu... ramane asa.

Mersi.

Răspuns Câştigător
| SebyChiper2002 a răspuns:

Eu am Genesis h11 si sunt destul de bune, iar pretul a fost de 55-56 lei de pe pc garage

| BOXINLION explică (pentru SebyChiper2002):

Mda, am lasat sa vad daca imi vor mai raspunde persoane... asta e, oricum nu imi plac castile, o sa trag o fuga pana in oras si vad eu ce fac, decat sa comand de pe internet si sa aud parerile necunoscutilor, poftim funda...

1 răspuns: