| darkstar240 a întrebat:

As vrea sa-mi ziceti niste servere de metin2 pvp clasice sau fun dar daca se poate sa nu fie hammer, light, pvp-gm mode.
Va multumesc si scuzati categoria big grin
Cel mia bun raspund primeste funatongue

Răspuns Câştigător
| 44razor44 a răspuns:

Www.metin2sun.ro server deschis curand si ti-l recomand merge arena pentru war
pvp e super

5 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Ce dragoste de metin ai tu...

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Metin2 este o insulta la adresa oricarui lucru care poate fi numit joc, este o mizerie ordinara

| Ryuunosuke a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Hmm cine te crezi sa comentezi? nu iti place nu zi nimic nimeni nu tia cerut parerea despre metinbig grin happy

| Alexul99 a răspuns (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Daca nu-ti place tie asta e alta poveste. dar acum 4-5 ani toti erau pe metin... banuiesc ca si tu, sau poate nu aveai pc pe atunci...

| Stefan_Andrei_1998 a răspuns:

4PlayMetin2 PvP Classic