| ComanAlexIoan a întrebat:

As vrea sa stiu cum faci iteme bune si cum cresti usor in Metin2 RO, Funda + Vot!

Răspuns Câştigător
| Iuliiiiii a răspuns:

Deci. Poti baga bani in joc (1 euro) si iti da gratis inel de experienta care cresti fbine cu el in v2, si poti sa joci la tombola unde pica gheara dragonului si se vinde cu 110kk si iti cumperi iteme. Funda happy?

1 răspuns:
| INeedOSIRIS a răspuns:

Salut, ca sa faci iteme bune pe ro trebuie sa bagi banii.Ca sa le faci tu este cam greu, foarte greu.Si cel mai usor poti creste cand sunt eventuri de Craciun, Paste etc.