| SyLvYuTzU a întrebat:

Saulut TPU! spuneti-mi niste servere private de metin2 gen united sau metin2x sa cresti repede sa faci iteme usor si sa faci banii usor!
Dau funda! Cat mai multe si mai bune!

1 răspuns:
| Pitikot_6473 a răspuns:

Incearca Lunaris Mt2.
Iti da de la inceput lvl 6. Licori verzi, mov, rosii si albastre. Iteme de lv 1 toate +9. Ratele numai stiu sigur cat erau :]]. Lvl faci repede. La itemele de lvl 50 o sa ai nevoie de bani (LuNa) care se fac foarte repede.
Daca ai nevoie de ajutor, eu sunt pe regatul rosu cu numele xLetha. Bafta :].