| siminas a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca exista vre un program sau ceva care sa gaseasca parolele care au fost in calculatorul meu si inainte de a schimba windosul sau si dupa schimbarea acestuia pentru ca nu mai stiu niste parole de la id de ale mele si vreau sa vad arhivele si nu pot. Multumesc. Rog seriozitate.Ma revansez.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu exista un asemenea program.

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Nu exista

| baiatdragutz a răspuns:

Eu il l-am l-am avut din Italia da-mi id tau si til dau dar nu pe degeaba vorbim pe id daca mil daibig grin

| siminas explică (pentru baiatdragutz):

Micuta_te_iubeste msss astept